High Chocolate Workshop
OverzichtWat is er leuker dan samen je eigen High Chocolate Feestje maken? De High Chocolate Workshop uitje bestaat uit drie onderdelen. Je begint met een chocolade fonduetje, daarna ga je een Rocky Road maken en tenslotte nog een Bossche Bol versieren. Het is gezellig, leerzaam en vooral heel erg lekkerrr! Misschien is dit wel het perfecte team-uitje voor jullie! Dit uitje is €57.- p.p. inclusief: 9% BTW, onbeperkt liefdesthee, koffie en een cacaodrankje bij aankomst.
Start de workshop met een heerlijke choco fonduetje, gevolgd door het maken van een Rocky Road, die je mee naar huis kunt nemen. Daarna ga je aan de slag met het maken en versieren van je eigen Bossche Bol, perfect voor een Choco High Tea!
De workshop is te boeken vanaf 8 personen. Ben je met minder? Bekijk dan onze uitjes vanaf 2 personen!


🫖Tijdsduur: 2,5 uur | Prijs: €57,-
Belangrijke informatie:
🫖 Korting: 10% voor studenten op vertoon van een schoolpas. Mail ons vooraf.
🫖 Betaling: iDEAL, op factuur of gepast contant in een envelop.
Boeken kan via onderstaande kalender, vergeet hierbij niet de categorie aan te passen.
- Let op! Boekingen die kort voor het uitje worden gemaakt, kunnen op drukke dagen mogelijk worden ingepland in Buro Bollen of aan de Strijkplank.
Is er iets niet naar wens? Laat het ons dan gelijk weten, dan kunnen we er wat mee.
[afspraken-online]




